Nejkrásnější žena na světě? A v ČR?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

orientační systémy

Orientační systémy jsou provedeny tak, aby návštěvník dostal dostatečné množství základních informací o lyžařském středisku. Orientační systémy jsou součástí normy ČSN 01 8027. Základní značení a orientační prvky v zimním lyžařském středisku zahrnují: orientační mapy, značení sjezdových tratí, běžecké stopy, specifické tratě (např. Snowboardové dráhy a snowparky) označené informačními tabulemi, piktogramy.

Systémové myšlení je odlišné od většiny nástrojů pro řešení problémů, protože vezme v úvahu skutečnost, že jsme součástí systému, který se snažíme pochopit a ovlivnit. Proto se může stát že systémovým vývojář vyžaduje, abychom se oba naučili novou metodologii a vyvinuli určitý způsob pohledu na svět. Orientace systémů nejen zvyšuje naši schopnost aplikovat nástroje, ale je posílena, když s nimi pracujeme.

Orientační systémy

Věřím, že orientační systémy lze shrnout do pěti bodů: zvědavost, jasnost, soucit, volba a odvaha. Zvídavost je ochota ustoupit, když věci nefungují - zvláště když se tvrdí, že je to jediný způsob, jak pokračovat - a tvrdí nám, že bychom se mohli pokusit vyřešit problém, kterému plně nerozumíme.

Útočení příznaků na základě navržených řešení má tendenci vytvářet politiky, které snižují počet prodejů, v dlouhodobém horizontu ve skutečnosti zhoršují situaci. Zvědavost je naopak touhou hlouběji se zabývat tím, proč se něco děje, a ochota uznat, že přijatá řešení nemusí být vždy správná.

Orientační systémy

Hluboké myšlení, které je výsledkem zvědavosti, vede k větší jasnosti. Jasnost je schopnost vidět situaci přesněji a úplněji. Obvykle se jedná o to, jak lépe porozumět mentálním modelům druhých a rozpoznat, jak jsme mohli vytvořit nebo nevědomky přispět k problému, kterým čelíme.

Vynaložení více času k určení příčiny problému obvykle vede k trvalejším řešením, zejména proto, že příčina a účinek v organizacích nejsou tak viditelně spojeny, čemuž bychom si přáli věřit. Naopak doba strávená řešením problému jako jsou orientační systémy, rychle způsobí další problémy a nevyřeší původní problém.

Poslední komentáře

 • Hana Holišová

  Hana Holišová
  Hanka, je opravdové krásno...podívejte se přísným okem,jako to zkouším já....KDYŽ hraje,zpívá...je ...

  Číst dále...

   
 • Lucie Průžková

  Anonym
  Tvář anděla!!

  Číst dále...

   
 • Jennifer Aniston

  Uršula
  Je o úžasná herečka, mám jí moc ráda. Je to vážně krásná ženská. Ale ve výběru mi chybela chloe moretz ...

  Číst dále...

   
 • Jennifer Aniston

  David
  Nejel že je úžasná herečka,ale i krásná. Je to neuvěřitelný jak může někdo stárnout do krásy!

  Číst dále...

   
 • Henriette Richter-Röhl

  Barbora1
  Tato žena je velmi slavná líbí se mi Jak se chová a jak vypadá přeju si být krásná jako ona je v ...

  Číst dále...

   
 • Henriette Richter-Röhl

  Barbora
  Nejlepší dávám hlas

  Číst dále...

   
 • Jennifer Lopez

  Iva
  J Lo a ten její zadek! paráda 8) pro nás ženské s větším zadkem je to prima podívaná! Ruší náš pocit ...

  Číst dále...

   
 • Emma Smetana

  Ivan L.
  Krásná holka a také inteligentní mladá dáma. To nelze přece přehlédnout! :-) Držím Vám palce, Emmo!

  Číst dále...

   
 • Emma Smetana

  Jaromír
  Jo, to je fakt krasavice. A navíc chytrá :-)

  Číst dále...

   
 • Megan Fox

  Jaromír
  Jo kusanec, ale jinak hrozná k...a

  Číst dále...

Absolutuní vítěz

Nejkrásnější žena světa

Nejkrásnější žena v ČR

Nejkrásnější žena VY